logo
DUYURULAR
BİLİMSEL PROGRAM YAYINLANDI

Tüm DuyurularDAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

2020 yılında hem fiziksel hem ruhsal anlamda hepimizi esir alan salgının en çok etkilediği alanların başında eğitim gelmektedir. Örgün eğitim, üniversite eğitimi, tıpta uzmanlık eğitimleri, kongreler, sempozyumlar, kurslar ne yazık ki fiziki olarak gerçekleştirilemedi. Bu süreçte 2021, 2022 ve 2023 yıllarında Shoulder Club International tarafından organize edilen online omuz kadavra artroskopi kursları sizler tarafından oldukça ilgi gördü.

Bu geribildirimlerden yola çıkarak 8-9 Mart 2024 tarihlerinde Dünya'nın farklı ülkelerinden cerrahların da katılacağı SHOULDER CLUB INTERNATIONAL - 8. OMUZ ARTROSKOPİ KURSU HİBRİT olarak düzenlenecektir. Ortopedi pratiğinde en sık yapılan omuz cerrahileri canlı olarak kadavralar üzerinde gerçekleşirken sizlere de interaktif katılım imkanı sağlayacaktır.

Multi-açılı kamera çekimleri ve canlı kadavra cerrahileri, soru-cevap oturumları ile günlük klinik pratiğe faydalı olacak program hazırlandı.

8-9 Mart 2024 tarihlerinde Shoulder Club International - 8. Omuz Artroskopi Kursu'nda görüşmek dileğiyle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Saygılarımızla,

Düzenleme Kurulu adına
Prof. Dr. Gazi HURİ

KURS AFİŞİ